2010

V sobotu 23.1.2010 byl na přírodním hřišti V Česticích sehrán hokejový turnaj čtyř družstev kategorie mladších žáků „ O pohár starosty obce Čestice“.

Za účasti celků HC Čestice,Sokola Semechnice, Jiskry Králíky a OK Rychnov n. Kn. se za krásného slunečného zimního počasí odehrálo celkem 6 zápasů!

Domácí družstvo žáků HC Čestice sice ani jednou neprohrálo (2 zápasy po remíze prohrálo na nájezdy), přesto skončilo na třetím místě!

Tabulka turnaje

1.OBK Rychnov skóre19:7     8 bodů

2. Sokol Semechnice skóre 15:13 5 b.

3. HC Čestice skóre  9:9   5 bodů

4. Jiskra Králíky skóre 3:17    0 bodů

Zápas mužů na místním přírodním kluzišti 24.1.2010.

1. Ročník turnaje „O POHÁR STAROSTY ČESTIC“ 13.2.2010

Vítězi se stali domácí hráči HC Sokola Čestice, kteří dokázali porazit oba svoje dnešní soupeře. Na druhém místě skončili hráči HC Ústí a třetí příčku obsadil Sokol Žamberk. Starosta obce pan Petr Vondráček tak mohl předat poháry, medaile a věcné ceny všem účastníkům turnaje. Hráči všech týmů pak mohli využít oběda za „režijní“ cenu v Čestické hospodě, za což nejmenovanému vedoucímu tohoto zařízení a kuchařům děkujeme. Nezbývá než dodat, že nejlepšími hráči dnešního turnaje byli vyhlášeni:

Nejlepší brankář: Keprta Patrik (Sokol Žamberk)

Nejlepší obránce: Horníček Pavel (HC Ústí nad Orlicí)

Nejlepší útočník: Provazník Patrik (HC Čestice)

Nejužitečnější hráč: Cvejn Matěj (HC Čestice)

V sobotu 9.1.2010 byl na přírodním hřišti V Česticích sehrán hokejový turnaj kategorie přípravky„ O pohár starosty obce Čestice“.

sobotu 2. ledna se uskutečnil  V. ročník turnaje „O pohár starosty v malé kopané“ v tělocvičně v Česticích a to za účasti jedenácti družstev. Díky finanční podpoře Čestické hospody byly předány hodnotné ceny.